Mardin Cevizli Üzüm Pestili

Mardin Cevizli Üzüm Pestili

Mardin Cevizli Üzüm Pestili

  • Ürün Kodu: SK-1068
  • Stok Durumu: 28
  • Ağırlık: 1 Kilogram
  • 30,00 TL

  • Vergiler Hariç:30,00 TL

Birbirine en çok yakışan iki lezzet olan ceviz ve pestil bir araya geldi; damaklarda adeta bir lezzet şöleni oluştu. En taze cevizler ile hazırlanan cevizli pestil gün içerisinde tatlı ihtiyacınızı karşılamak için harika bir seçenek! Hafif olması nedeniyle dilediğiniz an, dilediğiniz kadar tüketebileceğiniz bu lezzet şöleninden kendini mahrum bırakmayın. Uzun süre tazeliğini koruyabilen cevizli pestille siz de kendinizi şımartabilirsiniz.

Üstelik bu tatlı ile sağlığınıza yatırım da yapabilirsiniz. Çünkü cevizli pestil faydaları saymakla bitmeyen mucize bir gıda olma özelliğini de koruyor. Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı olan direncinizi arttırıyor. Tam bir selenyum ve demir deposu olan bu gıda kansızlık sorunu yaşayanların imdadına yetişiyor. Kalp ve damar hastalıklarına karşı vücuda bir koruma kalkanı oluyor.

Cevizli Pestil Kalori Değeri Düşük Tatlılardan Biridir!

Bu arada iktidarsızlık sorunu yaşayanlar için de en faydalı gıdaların başında cevizli pestil geliyor. İçerisinde bulunan cevizin cinsel gücü ve cinsel isteği arttırdığı klinik araştırmalarla da kanıtlandı. Kalori değeri ise pek çok tatlıya nazaran daha düşüktür. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi